Na podstawie Zarządzenia nr 5923/2014 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 7 maja 2014 r. w sprawie zasad najmu lokali użytkowych w domach wielolokalowych na okres do 3 lat oraz szczegółowego trybu oddawania w najem lokali użytkowych w domach wielolokalowych na okres dłuższy niż 3 lata i nie dłuższy niż 10 lat oraz Uchwały Zarządu Dzielnicy Wilanów Nr: 681/III/2014 z dnia 25.03.2014 r. Burmistrz Dzielnicy Wilanów ogłasza konkurs ofert na najem lokalu użytkowego w obiekcie sportowym przy ul. Wiertniczej 26 w Dzielnicy Wilanów.

Załączniki:
Download this file (zawiadomienie_burmistrza_o_konkursie.doc)zawiadomienie_burmistrza_o_konkursie.doc[Zawiadomienie Burmistrza o konkursie ofert na najem lokalu]37 kB
Download this file (zalaczniki_do_oferty.doc)zalaczniki_do_oferty.doc[Załączniki do oferty]41 kB
Download this file (regulamin_konkursu.doc)regulamin_konkursu.doc[Regulamin konkursu]82 kB
Download this file (wykaz_lokali.pdf)wykaz_lokali.pdf[Wykaz lokali]236 kB
Download this file (wzor_umowy.pdf)wzor_umowy.pdf[Wzór umowy najmu lokalu]4881 kB
Download this file (oferta_na_najem.doc)oferta_na_najem.doc[Oferta na najem lokalu]59 kB