Aktualności

Dzień przerwy w działaniu PPP

Czytaj więcej: Dzień przerwy w działaniu PPPInformujemy, iż w dniu 15 kwietnia 2017 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna będzie nieczynna.

Pasieka edukacyjna

Czytaj więcej: Pasieka edukacyjna

Zapraszamy do pasieki edukacyjnej.
Zajęcia odbywają się od kwietnia do września według harmonogramu:
nieparzyste środy miesiąca - 9.00-14.00
parzyste środy miesiąca - 15.00-19.00
pierwsza i trzecie niedziela miesiąca - 10.00-14.00
Pasieka mieści się na ul. Włóki (w okolicach ul. Prętowej).
W tym roku opiekuje się nią Warszawskie Bractwo Bratne. Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Jerzy Kowalczyk 507 347 319.

Czytaj więcej: Pasieka edukacyjna

Przebudowa ul. Bruzdowej – przetarg

Czytaj więcej: Przebudowa ul. Bruzdowej – przetargOgłosiliśmy przetarg na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy ulicy Bruzdowej. Inwestycja dotyczy odcinka od granic projektowanej drogi Południowej Obwodnicy Warszawy do ul. Prętowej. Zaplanowane jest wykonanie asfaltowej nawierzchni jezdni, chodników i ścieżki rowerowej, zatok autobusowych, oświetlenia i odwodnienia. Termin realizacji inwestycji – 2018 rok. Wkrótce zaprosimy Państwa do wspólnych rozmów na temat koncepcji przebudowy ulicy Bruzdowej. 

Obecnie w opracowaniu znajduje się również dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy ulicy Jarej oraz budowy ul. 37 KUD. Zakończenie tych inwestycji planowane jest na 2018 rok.

Rowerowy sezon rusza w Wilanowie

Czytaj więcej: Rowerowy sezon rusza w WilanowiePierwsze promienie wiosennego słońca przebijają się przez chmury – to idealny moment aby zacząć treningi do cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Warszawie, którego pierwsza edycja odbędzie się już 22 kwietnia. Na starcie jednej z najpopularniejszych imprez dla miłośników rowerowego ścigania stanie ponad tysiąc zawodników. Na kolarzy z Wilanowa, gdzie tradycyjnie zaczyna się rywalizacja czeka specjalna nagroda ufundowana przez Burmistrza.

Czytaj więcej: Rowerowy sezon rusza w Wilanowie

Finał konkursu „Różne środowiska życia”

Czytaj więcej: Finał konkursu „Różne środowiska życia”W czwartek, 30 marca w Obiekcie Sportowym przy Zespole Szkół nr 79 w Warszawie odbył się finał II edycji Wojewódzkiego Konkurs Przyrodniczego „Różne środowiska życia”, którego celem jest propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy przyrodniczej.
Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 261, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk. Uczestnikami byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych.

Czytaj więcej: Finał konkursu „Różne środowiska życia”

Więcej drzew na Klimczaka

Czytaj więcej: Więcej drzew na KlimczakaWięcej drzew na Klimczaka. Złożyliśmy wniosek o Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRiD). W ramach planowanej przebudowy ulicy Klimczaka u jej zbiegu z ul. Przyczółkową powstanie także park. Wkrótce zaprosimy Państwa do udziału w konsultacjach, jak ma wyglądać.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony