Aktualności

Przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 358 przy ul. św. U. Ledóchowskiej

Czytaj więcej: Przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 358 przy ul. św. U. Ledóchowskiej18 lipca ogłoszony został przetarg nieograniczony na wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 358 przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie. Budynek, w którym znajdzie się m.in. 9 sal lekcyjnych i kuchnia ze stołówką, powstanie pomiędzy halą sportową szkoły a boiskiem orlik.

Termin na składanie ofert mija 4 sierpnia 2017 r. o godzinie 12:00. Zamawiającym jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Wilanów (postępowanie nr 30/WIR/2017). W ogłoszeniu podane zostały niezbędne informacje w tym SIWZ (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia). Ogłoszenie znajduje się w zakładce urząd / zamówienia publiczne.

Bezpośredni link jest TUTAJ.

Pięcioro wilanowskich policjantów wyróżnionych podczas Święta Policji

Czytaj więcej: Pięcioro wilanowskich policjantów wyróżnionych podczas Święta PolicjiUroczystość z okazji Święta Policji, która odbyła się 17 lipca w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji była okazją do wyróżnienia funkcjonariuszy Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego przez dowódcę uroczystości Komendantowi Rejonowemu Policji Warszawa II podinsp. Mariuszowi Kaszowiczowi. Po oddaniu honorów sztandarowi przez Komendanta Rejonowego, odtworzeniu Hymnu Rzeczypospolitej Polskiej i powitaniu wszystkich uczestniczących w uroczystym spotkaniu nadszedł czas na wręczenie odznaczeń państwowych, medali za długoletnią służbę oraz aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Burmistrzowie Wilanowa, Mokotowa i Ursynowa nagrodzili policjantów za ich szczególnie godną uznania postawę na służbie. Burmistrz Dzielnicy Wilanów - Ludwik Rakowski przekazał wyróżnienia pięciorgu funkcjonariuszom pełniącym służbę na terenie Dzielnicy Wilanów.

Czytaj więcej: Pięcioro wilanowskich policjantów wyróżnionych podczas Święta Policji

Modernizacja sieci wodociągowej na pływali przy ul. Wiertniczej 26A

Czytaj więcej: Modernizacja sieci wodociągowej na pływali przy ul. Wiertniczej 26AZ uwagi na modernizację sieci wodociągowej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w dniu 23 lipca 2017 r. (niedziela) pływalnia przy ul. Wiertniczej 26A czynna będzie do godz. 20:00. Ostatnie wejście na pływalnię o godz. 18:45.
Za niedogodności przepraszamy!

Informacje nt. wilanowskich obiektów sportowych znajdują się na stronie:
http://centrumsportuwilanow.pl/

"Na głębinie" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie

Czytaj więcej: W sobotę, 22 lipca, przed Urzędem Dzielnicy Wilanów odbędzie się czwarty seans z cyklu "4. żywioły" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie. Wyświetlony zostanie, film "Na głębinie" w reżyserii Baltasara Kormákura opowiadający o zmaganiach islandzkich rybaków z mroźnym oceanem. To film o wytrzymałości fizycznej, ale także o sile ludzkiej woli.

Czytaj więcej: "Na głębinie" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie

Badanie ewaluacyjne IV edycji budżetu partycypacyjnego

Czytaj więcej: Badanie ewaluacyjne IV edycji budżetu partycypacyjnegoZapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej IV edycji budżetu partycypacyjnego. Na podstawie Państwa opinii i ocen zostaną przygotowane działania, których celem jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców w budżet partycypacyjny w Warszawie. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 10 minut. Można ją wypełnić do piątku, 21 lipca (do godz: 23:59)

Link do ankiety dostępny jest TUTAJ.

 

Wielka zbiórka pamiątek dla Muzeum Historii Polski

Czytaj więcej: Wielka zbiórka pamiątek dla Muzeum Historii PolskiTrwa ogólnoświatowa społeczna zbiórka pamiątek historycznych „Małe Wielkie Historie” zainaugurowana w 2016 roku. Celem zbiórki jest pozyskanie nowych muzealiów do Muzeum Historii Polski. Do tej pory udało się pozyskać blisko 5500 obiektów dla Muzeum Historii Polski. Wśród eksponatów znalazły się przedmioty otrzymane przez darczyńców z kraju, jak i zagranicy – Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Szwecji czy Niemiec.

Czytaj więcej: Wielka zbiórka pamiątek dla Muzeum Historii Polski

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony