Aktualności

Nabór pracowników do nowego przedszkola

Informujemy o naborze pracowników do Przedszkola nr 424, ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w tym przedszkolu (otwarcie placówki od 1 września 2017 roku), na stanowiskach pedagogicznych, administracyjnych i obsługi, proszone są o składanie CV w Wydziale Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy (pok. 216, 217, 218), ul. Franciszka Klimczaka 2, w godzinach pracy Urzędu Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Przyczółkowa i Drewny do remontu

Czytaj więcej: Przyczółkowa i Drewny do remontuZarząd Dróg Miejskich otworzył oferty w przetargu na przeprowadzenie remontu pięciu ulic w czterech dzielnicach, w tym w Wilanowie. Prace będą prowadzone na ul. Przyczółkowej i ul. Drewny (na odcinku Marcepanowa – granica miasta). Wybrani w przetargu wykonawcy będą mieli czas na realizację zadania do 16 sierpnia 2017 r.

Czytaj więcej: Przyczółkowa i Drewny do remontu

Południowa Obwodnica Warszawy - komunikat Wojewody Mazowieckiego

Czytaj więcej: Południowa Obwodnica Warszawy - komunikat Wojewody MazowieckiegoInformujemy o możliwości zgłaszania uwag i wniosków przez mieszkańców do protokołu w trakcie przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko przed wydaniem decyzji zmieniającej decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pod nazwą "budowa drogi ekspresowej S2 - POW". Wnioski i uwagi można zgłaszać w formie pisemnej, ustnej i elektronicznej do 5 kwietnia 2017 r. w Wydziale Infrastruktury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Pl. Bankowy 3/5, pokój 609 od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00. Adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas I

REKRUTACJA DO KLAS I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Informujemy, że na stronie internetowej Biura Edukacji pod linkiem: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/szkola-podstawowa zostały zamieszczone informacje dotyczące rekrutacji do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018:

1. Szkoła obwodowa – rekrutacja 2017/2018;
2. Zasady przyjęć do klas I szkół podstawowych;
3. Kryteria rekrutacji dla kandydatów spoza obwodu;
4. Harmonogram rekrutacji.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Informujemy, że na stronie internetowej Biura Edukacji pod linkiem: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki zostały zamieszczone informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018:

1. Harmonogram rekrutacji;
2. Zasady rekrutacji;
3. Kryteria rekrutacji;
4. Kryterium dochodu na osobę w rodzinie kandydata.

 

Dni otwarte w szkołach

Czytaj więcej: Dni otwarte w szkołach

W ramach organizowanych - w wilanowskich szkołach - dni otwartych dla rodziców i dzieci zapraszamy na spotkanie informacyjne kandydatów do szkoły lub oddziału przedszkolnego:

  • W czwartek, 23 marca o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 169 im. Orła Białego (ul. Uprawna 9 / 17)

Remont ul. Zawodzie

Czytaj więcej: Remont ul. ZawodzieBardzo dobre wiadomości dla Wilanowa! Po wielu latach starań Zarządu Dzielnicy Wilanów ulica Zawodzie zyska nawierzchnię asfaltową. Zarząd Dróg Miejskich przedstawił plan remontów i inwestycji na 2017 roku, w którym znalazł się także remont ulicy Zawodzie.
Ale to nie jedyna dobra informacja dla Wilanowa. Remont nawierzchni w ramach tzw. frezowania zostanie przeprowadzony również na ulicy Przyczółkowej i Drewny. O dokładnym terminie remontów będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony