Aktualności

"Kiler" w Centrum Kultury Wilanów

Czytaj więcej: Zapraszamy młodzież w najbliższy czwartek, 25 maja na projekcję filmu „Kiler” w reżyserii Juliusza Machulskiego. To drugi seans organizowany przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Wilanów wraz z Centrum Kultury Wilanów w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego. Start o godzinie 18:00, w Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3.

Podziel się pomysłami na Międzypokoleniowe Centrum Edukacji

Czytaj więcej: Podziel się pomysłami na Międzypokoleniowe Centrum EdukacjiPodziel się z nami swoimi pomysłami! Wykreuj Radosną! Zapraszamy w najbliższą sobotę, 27 maja w godz. 13.00-14.00 do Międzypokoleniowego Centrum Edukacji przy ul. Radosnej 11. Stwórz to miejsce razem z nami - od podstaw!
W programie:
- zespół wokalny “Łupss!”
- pokaz magii
- zespół tańca ludowego “Mała Kuźnia”
- gry i zabawy,
- animacje dla dzieci.

Nowa nawierzchnia ul. Łuczniczej

Czytaj więcej: Nowa nawierzchnia ul. Łuczniczej

4 dni trwały prace drogowe na ul. Łuczniczej. Droga gruntowa zyskała nawierzchnię asfaltową. Prace prowadził Zakład Remontów i Konserwacji Dróg. Od piątku, 19 maja, droga jest udostępniona kierowcom. W dalszej kolejności nową nawierzchnię nabędą ul. Ruczaj i ul. 31 KUD. 

 

 

Przetargi na budowy ulic ogłoszone

Ogłosiliśmy przetarg na remont ul. Kieślowskiego na odcinku od ul. Klimczaka do ul. Herbu Szreniawa. Termin składania ofert upływa 01.06.2017 r. o godz. 12:00. W ramach prac przewidziano m.in.: przed skrzyżowaniem z ul. Herbu Szreniawa azyl na przejściu dla pieszych, zatoki do parkowania prostopadłego i równoległego.

Szczegółowe informacja znajdują się TUTAJ.

Ogłosiliśmy przetarg na budowę ul. Klimczaka na wysokości Urzędu Dzielnicy Wilanów. Termin składania ofert upływa 01.06.2017 r. o godz. 12:00. Jednym z elementów przebudowy będzie stworzenie w tym miejscu mini parku/skweru z drzewami i niską zielenią.

Szczegółowe informacja znajdują się TUTAJ.

 

Odbyła się XXIX sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Czytaj więcej: Odbyła się XXIX sesja Rady Dzielnicy WilanówDobre wiadomości z XXIX sesji Rady Dzielnicy Wilanów. Zarząd Dzielnicy Wilanów zawnioskował o wprowadzenie do budżetu na lata 2017-2018 następujących inwestycji:
- budowa przedłużenia tzw. ul. Zdrowej w rejonie osiedla Ostoja Wilanów,
- przebudowa wraz z infrastrukturą ul. Sejmu Czteroletniego i ul. św. U. Ledóchowskiej.
Wniosek został pozytywnie zaopiniowany przez radnych Dzielnicy. Teraz kolej na decyzję Rady m.st. Warszawy.

Szkołę w Powsinie czeka remont

Czytaj więcej: Szkołę w Powsinie czeka remontInformujemy o otwarciu ofert w przetargu na termomodernizację wraz z robotami remontowymi budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 przy ul. Przyczółkowej 27 w Powsinie. Wpłynęły 4 oferty na kwoty od 1,448 mln zł do 1,615 mln zł.
Remont zostanie przeprowadzony w wakacje br.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony