Aktualności

Pielęgnowanie wilanowskiej przestrzeni

Czytaj więcej: Pielęgnowanie wilanowskiej przestrzeni

Posadzenie nowych krzewów w Al. Rzeczypospolitej, koszenie traw i wymiana piasku na placach zabaw dla dzieci to ostatnio podjęte działania przez Urząd Dzielnicy, aby przestrzeń publiczna w Wilanowie była jeszcze bardziej przyjazna mieszkańcom.

Czytaj więcej: Pielęgnowanie wilanowskiej przestrzeni

"Lato w mieście" z Centrum Kultury Wilanów

Czytaj więcej: W tym tygodniu, w Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3, rozpoczęły się zajęcia wakacyjne w ramach akcji "Lato w mieście 2017". Uczestniczą w nich dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które zostały wczesniej zapisane na warsztaty. W programie są zajęcia plastyczne, sportowe (karate), taneczne, z języka angielskiego a także warsztaty komiksowe. Pierwsze dni okazały się bardzo udane i dają uczestnikom sporo radości.

Od 17 lipca zajęcia odbywać się będę w Filii CKW w Powsinie przy ul. Przyczółkowej 27 A.

Czytaj więcej: "Lato w mieście" z Centrum Kultury Wilanów

Posiedzenie komisji 11.07.2017 r.

Informujemy o posiedzeniu komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

  • Komisji Spraw Społecznych, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego, które odbędzie się 11 lipca 2017 r. (wtorek) o godz. 17:00. 

Posiedzenie odbędzie się w sali obrad Rady Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4. Porządek obrad w załączniku.

Przetarg na wykonanie kompleksowej dokumentacji przebudowy ul. Sejmu Czteroletniego i ul. św. U. Ledóchowskiej

We wtorek 11 lipca 2017 r. o godzinie 10:00 mija termin na składanie ofert w ramach przetargu nieograniczonego na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z infrastrukturą ul. Sejmu Czteroletniego i ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej (postępowanie nr 26/WIR/2017). Zamawiającym jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Wilanów.

W ogłoszeniu z 30 czerwca podane zostały niezbędne informacje w tym SIWZ (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia). Ogłoszenie znajduje się w zakładce urząd / zamówienia publiczne.

Bezpośredni link jest TUTAJ.

"Pojutrze" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie

Czytaj więcej: W sobotę, 8 lipca, przed Urzędem Dzielnicy Wilanów odbędzie się drugi seans z cyklu "4. żywioły" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie. Wyświetlony zostanie, zrealizowany z ogromnym rozmachem, film "Pojutrze" w reżyserii Rolanda Emmericha, który opowiada o katastrofalnych skutkach zmian klimatycznych na Ziemi. Dużą zaletą filmu jest dobra obsada aktorska. Główne role zagrali: Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal i Emmy Rossum.

Czytaj więcej: "Pojutrze" w ramach Filmowej Stolicy Lata w Wilanowie

Przetarg na rozbudowę ul. Jarej i ul. Bruzdowej

Przypominamy, iż we wtorek 11 lipca 2017 r. o godzinie 12:00 mija termin na składanie ofert w ramach przetargu nieograniczonego na rozbudowę ul. Jarej i ul. Bruzdowej wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej (postępowanie nr 25/WIR/2017). Zamawiającym jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Wilanów.

W ogłoszeniu z 26 czerwca podane zostały niezbędne informacje w tym SIWZ (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia). Ogłoszenie znajduje się w zakładce urząd / zamówienia publiczne.

Bezpośredni link jest TUTAJ.

 

 

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony