Aktualności

Bez zmian w zasadach segregacji śmieci w Warszawie po 1 lipca

Czytaj więcej: Bez zmian w zasadach segregacji śmieci w Warszawie po 1 lipcaZasady zbiórki selektywnych odpadów komunalnych w Warszawie po 1 lipca 2017 roku pozostają bez zmian.

Tego dnia wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów, jednak w związku z tym, iż m.st. Warszawa zawarło umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych do końca 2018 r. nowe zasady zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej: Bez zmian w zasadach segregacji śmieci w Warszawie po 1 lipca

Filmowa Stolica Lata w Wilanowie

Czytaj więcej: Filmowa Stolica Lata w Wilanowie

Zapraszamy na pierwszy seans w ramach Filmowej Stolicy Lata. W sobotę, 1 lipca o godz. 21.45 przed Urządem Dzielnicy Wilanów wyświetlony zostanie film "Pompeje" (reż. Paul W.S. Anderson). 

W tym sezonie tematem w Wilanowie będą "4 żywioły".

Czytaj więcej: Filmowa Stolica Lata w Wilanowie

Nowy okres świadczeniowy: świadczenia wychowawcze, fundusz alimentacyjny oraz świadczenia rodzinne


Czytaj więcej: Nowy okres świadczeniowy: świadczenia wychowawcze, fundusz alimentacyjny oraz świadczenia rodzinneŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZE

Pierwszy okres wypłaty świadczenia wychowawczego skończy się 30 września 2017 r.
Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na kolejny okres trwający od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. będą przyjmowane od 1 sierpnia 2017 r.

Wniosek można złożyć na jeden z poniżej opisanych sposobów:

Czytaj więcej: Nowy okres świadczeniowy: świadczenia wychowawcze, fundusz alimentacyjny oraz świadczenia rodzinne

Przerwa techniczna na pływalni przy ul. Wiertniczej 26A

Czytaj więcej: Przerwa techniczna na pływalni przy ul. Wiertniczej 26AZ uwagi na przerwę techniczną w okresie od 1 do 16 lipca 2017 r. pływalnia CSW przy ul. Wiertniczej 26A będzie nieczynna. Zapraszamy na pływalnię przy ul. Gubinowskiej 28/30.

Termin obowiązywania wszystkich karnetów zostanie wydłużony o czas przerwy technicznej.

"Lato z Katarynką" rozpoczęte

Czytaj więcej: Przedstawienie dla dzieci „Morskie opowieści” rozpoczęło w ostatnią niedzielę wakacyjny cykl "Lato z Katarynką" organizowany przez Centrum Kultury Wilanów.

Najmłodsi mieli okazję, aby dowiedzieć się jak bezpiecznie bawić się nad wodą, a także nauczyli się śpiewać szanty.

Cykl przedstawień to znakomita okazja, aby spędzić wspólnie czas z rodziną, dlatego zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy w plenerze w każdą niedzielę lipca o godz. 15.00, w okolicach pomnika Jana III i Marysieńki w Osi Królewskiej.

9 lipca w programie przedstawienie "Muzyczne ZOO".

Lato z Katarynką – przedstawienia teatralne

Czytaj więcej: Lato z Katarynką – przedstawienia teatralneBurmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Ludwik Rakowski oraz Dyrektor Centrum Kultury Wilanów zapraszają na lato z Teatrem Katarynka. W każdą niedzielę lipca dzieci i rodzice obejrzą przy pomniku Króla Jana III Sobieskiego i Królowej Marysieńki na ul. Oś Królewska przedstawienie teatralne. W ten sposób, w okresie wakacji, zostanie uzupełniona oferta teatrzyków dla dzieci - jest to bowiem czas przerwy "Bajkowych teatrzyków w Wilanowie", które cieszą się dużym zainteresowaniem.

W programie:
- 2.07 – „Morskie opowieści”,

Czytaj więcej: Lato z Katarynką – przedstawienia teatralne

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony