Aktualności

Posiedzenia Komisji - 29, 30.05.2017 r.

Informujemy o posiedzeniach Komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

  • Komisji Edukacji i Wychowania, które odbędzie się w dniu 29 maja 2017 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w w sali obrad komisji Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4,
  • Komisji Spraw Społecznych Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego, które odbędzie się w dniu 30 maja 2017r. (wtorek) o godz. 17.00 w sali obrad Komisji Urzędu Dzielnicy, ul. F. Klimczaka 4. Porządek obrad w załączeniu.     

w sali obrad komisji Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4.   

Nowa nawierzchnia ul. Łuczniczej

Czytaj więcej: Nowa nawierzchnia ul. Łuczniczej

4 dni trwały prace drogowe na ul. Łuczniczej. Droga gruntowa zyskała nawierzchnię asfaltową. Prace prowadził Zakład Remontów i Konserwacji Dróg. Od piątku, 19 maja, droga jest udostępniona kierowcom. W dalszej kolejności nową nawierzchnię nabędą ul. Ruczaj i ul. 31 KUD. 

 

 

Budowa połączenia Wilanowa z Ursynowem

Czytaj więcej: Budowa połączenia Wilanowa z UrsynowemPo stronie wilanowskiej prace przy budowie ul. Korbońskiego zmierzają do końca. Aktualnie układana jest już warstwa wiążąca. Ostatnim etapem budowy drogi oraz ścieżki rowerowej będzie ułożenie warstwy ścieralnej i prace wykończeniowe. Po odbiorach technicznych, które zaplanowane są na wakacje, droga zostanie oddana do użytku.
Po stronie ursynowskiej zostały wznowione prace przy budowie 200-metrowego odcinka ul. Rosnowskiego, który jest niezbędny by połączyć Wilanów z Ursynowem.

Czytaj więcej: Budowa połączenia Wilanowa z Ursynowem

Odbyła się XXIX sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Czytaj więcej: Odbyła się XXIX sesja Rady Dzielnicy WilanówDobre wiadomości z XXIX sesji Rady Dzielnicy Wilanów. Zarząd Dzielnicy Wilanów zawnioskował o wprowadzenie do budżetu na lata 2017-2018 następujących inwestycji:
- budowa przedłużenia tzw. ul. Zdrowej w rejonie osiedla Ostoja Wilanów,
- przebudowa wraz z infrastrukturą ul. Sejmu Czteroletniego i ul. św. U. Ledóchowskiej.
Wniosek został pozytywnie zaopiniowany przez radnych Dzielnicy. Teraz kolej na decyzję Rady m.st. Warszawy.

"Kiler" w Centrum Kultury Wilanów

Czytaj więcej: Zapraszamy młodzież w najbliższy czwartek, 25 maja na projekcję filmu „Kiler” w reżyserii Juliusza Machulskiego. To drugi seans organizowany przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Wilanów wraz z Centrum Kultury Wilanów w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego. Start o godzinie 18:00, w Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3.

Tramwaj do Wilanowa - konsultacje społeczne

Czytaj więcej: Tramwaj do Wilanowa - konsultacje społeczneSpółka Tramwaje Warszawskie we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego, Zarządem Dróg Miejskich i Urzędami Dzielnic organizuje konsultacje społeczne w sprawie nowej trasy tramwajowej, która zapewni połączenie między:

  • Wolą
  • Ochotą
  • Mokotowem
  • Wilanowem

Czekamy na Państwa w punktach konsultacyjnych według harmonogramu zamieszczonego na plakacie. 

Spotkanie konsultacyjne w Wilanowie odbędzie się 10 czerwca (sobota) w godz. 11:00 - 19:00 Urzedzie Dzielnicy, ul. Klimczaka 2. Uwagi można także zgłaszać mailowo:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Tramwaj do Wilanowa - konsultacje społeczne

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony