Aktualności

Wizyta studyjna z Brazylii w Wilanowie

Czytaj więcej: Wizyta studyjna z Brazylii w Wilanowie29 maja w Wilanowie gościła delegacja z Brazylii, która spotkała się z dyrekcją i gronem pedagogicznym Przedszkola nr 420 i Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego. Celem wizyty studyjnej były m.in. wymiana doświadczeń w zakresie edukacji, zaprezentowanie polskiego systemu edukacji i nowoczesnych form nauczania. Goście z Brazylii byli także zainteresowani rozwiązaniami architektonicznymi, stosowanymi w polskich placówkach oświatowych. Wizytę w Warszawie zorganizowało Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Czytaj więcej: Wizyta studyjna z Brazylii w Wilanowie

Kolejna ulica zyskała asfaltową nawierzchnię

Czytaj więcej: Kolejna ulica zyskała asfaltową nawierzchnięDroga 31 KUD, którą można dojechać do placu zabaw na Kępie Zawadowskiej (pomiędzy ul. Bruzdową a ul. Wał Zawadowski) jest już asfaltowa. Remont wykonano w ramach programu poprawienia jakości dróg nieutwardzonych w Warszawie w latach 2017-18. W Wilanowie nową nawierzchnię zyskała już ul.Łucznicza, kolejną ulicą będzie Ruczaj.

Przyczółkowa do remontu

Czytaj więcej: Przyczółkowa do remontuW najbliższy piątek, 2 czerwca 2017 r. o godz. 22.00 rozpocznie się remont nawierzchni ulicy Przyczółkowej. W związku z pracami zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie.

Prace obejmą zachodnią jezdnię ulicy Przyczółkowej, na ponad 2-kilometrowym odcinku od ulicy Marcepanowej do ulicy Korbońskiego. To kontynuacja robót z początku maja, podczas których ZDM wyremontował nawierzchnię ulicy Drewny, na odcinku od Korbońskiego do granicy miasta. Na Przyczółkowej, podobnie jak na Drewny, ułożony zostanie cichy asfalt. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki wzrośnie komfort jazdy i zmniejszy się hałas spowodowany ruchem pojazdów.

Szczegółowe informacje dostępne w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich.

https://zdm.waw.pl/aktualnosci/weekendowy-remont-ulicy-przyczolkowej

Prom Wawer-Wilanów - inauguracja

Czytaj więcej: Prom Wawer-Wilanów - inauguracjaOd 3 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnej przeprawy promowej między Wawrem i Wilanowem. Prom pieszo-rowerowy "Inna bajka" będzie kursował w soboty i niedziele w godz. 10.00-18.00 pomiędzy plażą Romantyczną w Wawrze, a przystanią leżącą na wilanowskim brzegu Wisły. O każdej pełnej godzinie odbywać się 20-minutowy rejs edukacyjny z udziałem animatora, zaś pomiędzy rejsami statek będzie transportować chętnych na drugi brzeg.

Zapisy na miejscu. Przedsięwzięcie organizuje Dzielnica Wawer m.st. Warszawy.

Dzień Dziecka w Centrum Sportu Wilanów

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Centrum Sportu WilanówZ okazji Dnia Dziecka Centrum Sportu Wilanów Zaprasza na swoje pływalnie proponując bardzo obniżone stawki za wejście:

  • 3 zł 1 czerwca od godz. od 6:00 do 9:00 i od 17:00 do 21:00 na Wiertniczej 26a;
  • 1 zł 3 czerwca w godz. od 15:00 do 21:00 na Gubinowskiej 28/30. 

Zapraszamy. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży do 19 r.ż.

Dzień Dziecka w Royal Wilanów

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Royal Wilanów

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony