Aktualności

Piknik Naukowy z Marią Skłodowską-Curie

Czytaj więcej: Piknik Naukowy z Marią Skłodowską-CurieW dniach 17-18 czerwca w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie odbędzie się Piknik Naukowy z Marią Skłodowską-Curie. Swoje stoiska będą prezentowały Instytuty i Jednostki Naukowe Polskiej Akademii Nauk oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Czytaj więcej: Piknik Naukowy z Marią Skłodowską-Curie

Dni Króla Jana

Czytaj więcej: Dni Króla JanaZapraszamy na Dni Króla Jana w Muzeum Pałacu w Wilanowie. Bedzie można m.in.: zagrać w bule w królewskim ogrodzie, nauczyć się tańców dworskich, zróbić własną barokową perukę, dołączyć do barwnego korowodu i obejrzeć galerię żywych obrazów na dziedzińcu wilanowskim! Wydarzeenie odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca. Zapraszamy!

Czytaj więcej: Dni Króla Jana

16 czerwca PPP będzie czynna

Czytaj więcej: 16 czerwca PPP będzie czynnaInformujemy, iż  16 czerwca 2017 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00.

Śladami Stanisława Kostki Potockiego

Czytaj więcej: Śladami Stanisława Kostki PotockiegoW ramach obchodów 65-lecia XXXVIII Liceum Ogólnokształcącego w słoneczny, sobotni poranek 10 czerwca 2017 r. na dziecińcu Zespołu Szkół nr 79 zorganizowany został rodzinno-naukowy piknik, który przyciągnął setki gości. Podczas pikniku zapewnione zostały atrakcje przeznaczone zarówno dla absolwentów jak i dla uczniów szkół wchodzących w skład Zespołu.

Czytaj więcej: Śladami Stanisława Kostki Potockiego

Zmiany w komunikacji w okresie 14-16 czerwca

Czytaj więcej: Zmiany w komunikacji w okresie 14-16 czerwca

Organizacja komunikacji miejskiej w dniach od 14 czerwca 2017 r. (środa) do 16 czerwca 2017 r. (piątek).

Czytaj więcej: Zmiany w komunikacji w okresie 14-16 czerwca

Dyskutują o wilanowskiej przestrzeni

Czytaj więcej: Dyskutują o wilanowskiej przestrzeni

Polscy i francuscy studenci kierunków związanych z gospodarką przestrzenną uczestniczą w III edycji Międzynarodowych Akademickich Warsztatów Urbanistycznych „Miasto otwarte, miasto zamknięte” Warszawa – Wilanów 2017. Zajęcia odbywają się w gościnnych progach Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3. Studenci pracują w międzynarodowych zespołach pod opieką kadry dydaktycznej z uczelni zaangażowanych w projekt: Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Paris-Sorbonne, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Urzędu Dzielnicy Wilanów, Ambasady Francji oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie. Tematyka tegorocznych warsztatów dotyczy przestrzeni nowych osiedli, które często są zamykane i niedostępne, co negatywnie wpływa na przestrzeń publiczną. Studenci zastanawiają się nad alternatywnymi rozwiązaniami, które pozwalają na uwzględnienie oczekiwań wszystkich stron.
Uroczyste zakończenie warsztatów odbędzie się 10 czerwca.

 

Czytaj więcej: Dyskutują o wilanowskiej przestrzeni

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony