Szczepienia – dlaczego warto? Bezpłatne warsztaty dla rodziców

W sobotę 21 marca, o godz. 10.00 w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie, odbędą się kolejne, bezpłatne warsztaty dla rodziców. Spotkanie tym razem będzie poświęcone zagadnieniom związanym ze szczepieniem najmłodszych. Zapisy już się rozpoczęły!

Jest to drugie z rozpoczętego w lutym cyklu warsztatów spotkanie dla rodziców, podczas których mogą nie tylko wysłuchać wykładu, ale także wziąć aktywny udział w dyskusji. Pierwsze zajęcia zostały poświęcone etapom wczesnego rozwoju noworodka pod okiem neurologa. Z rodzicami rozmawiała dr n. med. Grażyna Banaszek z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie. Tematem najbliższych zajęć są szczepienia dzieci. Poprowadzi je specjalista pediatra i neonatolog dziecięcy – dr n. med. Krystyna Bober-Olesińska z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie.

W warsztatach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Najbliższe spotkanie skierowane jest szczególnie
do rodziców najmłodszych dzieci oraz tych, którzy czekają na narodziny potomstwa. Zajęcia będą składać się
z dwóch części (każda ok. 40 minut) – wykładu i części warsztatowej. Podczas spotkania obecni i przyszli rodzice dowiedzą się m.in.:
•    Dlaczego warto szczepić noworodki i niemowlęta?
•    Jak wygląda aktualny Program Szczepień ochronnych?
•    Jakie są wskazania i przeciwskazania dla szczepień dzieci urodzonych przedwcześnie?

Liczba miejsc dla osób zainteresowanych udziałem w warsztatach jest ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie, pod nr tel.: 22 355 24 24 lub osobiście w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL, przy al. Rzeczpospolitej 1 w Warszawie.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony