Szanowni Państwo,

Zachęcamy do kontaktu z Radą Seniorów. Radni będą dyżurować w w kwietniu 2017 r. w godz. 9.00 - 11.00 w Urzędzie Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 4, III piętro, pok. 305, według następującego harmonogramu:

5 kwietnia – Lewandowski Jan
12 kwietnia – Wilk Małgorzata
19 kwietnia – Wiśniewska Elżbieta
26 kwietnia – Zygańska Danuta

Z Radą Seniorów Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy można kontaktować się drogą elektroniczną pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .ulotka RD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALA KONKURSU "MIEJSCA PRZYJAZNE SENIOROM 2017"

17 marca w Centrum Kultury Wilanów odbyła się gala finałowa konkursu Miejsca Przyjazne Seniorom, organizowanego przez Warszawską Radę Seniorów oraz stołeczny ratusz. To duży zaszczyt, że aż 4 zgłoszone miejsca z terenu Wilanowa otrzymały to wyróżnienie.
Certyfikat „Miejsca Przyjaznego Seniorom” przyznawany jest w 5 kategoriach:
1) publiczne instytucje obsługi mieszkańców - tutaj wyróżniono Urząd Dzielnicy Wilanów - już po raz drugi;
2) sport i rekreacja;
3) kultura, rozrywka, edukacja - certyfikaty otrzymały nasze placówki: Centrum Kultury Wilanów i Biblioteka Publiczna - obie po raz drugi;
4) gastronomia - restauracje, kawiarnie, bary mleczne;
5) zakłady opieki zdrowotnej, apteki - tutaj nagrodzono Przychodnię Lekarską nr 33 przy ul. Przyczółkowej 33.


Galę uświetniły występy dwóch zespołów działających przy Centrum Kultury Wilanów, w których występują seniorzy: Powsinianie i Radosna.
W tym roku mieszkańcy Warszawy zgłosili 45 miejsc. Kapituła konkursu powołana przez Warszawską Radę Seniorów wybrała 19 obiektów, które otrzymały certyfikat oraz specjalny znak do umieszczenia na obiekcie.
Miejsca wyróżnione w konkursie nie mają barier architektonicznych, posiadają atrakcyjną ofertę skierowaną do osób starszych, są otwarte na ich potrzeby i wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. To miejsca, w których seniorzy czują się swobodnie.
Rada Seniorów Dzielnicy Wilanów od początku konkursu była mocno zaangażowana w proces jego przeprowadzenia. 

gala1

gala2

gala5

gala7

gala9

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony