Przyczółkowa i Drewny do remontu
Utworzono: wtorek, 07, marzec 2017 15:05

drogiZarząd Dróg Miejskich otworzył oferty w przetargu na przeprowadzenie remontu pięciu ulic w czterech dzielnicach, w tym w Wilanowie. Prace będą prowadzone na ul. Przyczółkowej i ul. Drewny (na odcinku Marcepanowa – granica miasta). Wybrani w przetargu wykonawcy będą mieli czas na realizację zadania do 16 sierpnia 2017 r.

Przetarg dotyczy remontu pięciu kolejnych ulic w czterech dzielnicach: ul. Przyczółkowej i ul. Drewny (na odcinku Marcepanowa – granica miasta), ul. Estrady (na odcinku Kampinoska – Arkuszowa), ul. Gwiaździstej (na odcinku Krasińskiego – Potocka z rondem im. Jerzego Turowicza) oraz ul. Grójeckiej (jezdnia wschodnia na odcinku Korotyńskiego – Banacha).

Ulice zyskają nową nawierzchnię jezdni wykonaną z tzw. cichego asfaltu z domieszką granulatu gumowego. Zakres prac obejmie więcej niż zwykłe frezowanie. Dzięki przeprowadzonym w ubiegłym roku badaniom technicznym zakres prac został poszerzony o elementy, które pozwolą na podniesienie trwałości dróg. To m.in. odcinkowa wymiana podbudowy jezdni, tam gdzie jest ona najbardziej zniszczona, wymiana krawężników i opasek czy regulacja ścieków i kanalizacji. Na kilku odcinkach wyremontujemy również chodniki, a przejścia dla pieszych wyposażymy w rozwiązania dla osób z niepełnosprawnościami.

Wybrani w przetargu wykonawcy będą mieli czas na realizację zadania do 16 sierpnia 2017 r.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony