Przetarg na modernizację placu zabaw w Parku Kultury w Powsinie
Utworzono: piątek, 07, lipiec 2017 07:02

wizualizacjaPark Kultury w Powsinie ogłosił przetarg nieograniczony na wybór wykonawcy modernizacji placu zabaw. Termin na składanie ofert w ramach przetargu mija we wtorek 18 lipca.

Nowy plac zabaw, zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez projektantów, będzie podzielony na strefy funkcjonalne dla dzieci najmłodszych, średnich i większych. Wśród atrakcji znajdą się m.in. trampoliny, huśtawki, karuzele, pająka do wspinania, zjazd linowy, a także urządzenia do street workout-u w tym zestaw dla dzieci niepełnosprawnych.

Na terenie placu zabaw powstaną także ogród zmysłów (wrażenia słuchowe i dotykowe), wydzielona strefa przeznaczone do spotkań, pikników oraz animacji, a także ściana przeznaczona do malowania kredą. Przeważająca część placu zostanie obsiana trawą i obsadzona krzewami. W miejscach, gdzie zainstalowane będą urządzenia zabawowe zostanie ułożona nawierzchnia bezpieczna, głównie z materiałów naturalnych tj. barwionych zrębków drewnianych.

Na terenie placu zabaw pojawią się także tunele i przejścia wykonane z pędów różnych gatunków wierzb stanowiąc żywą architekturę. Całość będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bezpośredni link do ogłoszenie jest TUTAJ.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony