Women's Run Wilanów
Utworzono: piątek, 04, sierpień 2017 11:20

WRWilanow2017

Zapraszamy Panie, mieszkanki Wilanowa na bezpłatne zajęcia z instruktorem w ramach programu Women's Run & More. Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, sylwetkę i dobre samopoczucie? Chciałabyś biegać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do nas! W każdą środę od sierpnia do końca października o godz. 18.30 spotykamy się na terenie przed Urzędem Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2. Udział w programie jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji i akceptacji regulaminu. ZAPRASZAMY!

Program przeznaczony jest głównie dla osób początkujących, które chcą zyskać odpowiednią wiedzę, jak rozpocząć swoją przygodę z rekreacją i bieganiem. Organizatorzy bardzo cenią sobie indywidualne podejście instruktorów, dlatego trenerzy starają się dostosować formę treningu do zaawansowania grupy.

Women's Run & More realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są również w dzielnicach Ursynów, Bielany i Wola. Zapraszamy do udziału.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu. Rejestracja i udział w treningach jest bezpłatny.

Program treningów:

Termin: każda środa od 9 sierpnia do końca października
Godzina: 18:30
Trasa: Ścieżka biegowa wzdłuż ulicy Przyczółkowej (ścieżka biegowa w stronę Powsina)
Zbiórka: pomiędzy budynkami Urzędu Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy przy ul. Klimczaka
Czas trwania treningu: ok. 60 minut
Trener: Justyna Dworecka

Koordynator Programu:
ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Partnerzy:
Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy
Kontakt: Tomasz Sulikowski, Lider Projektu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 22 401 22 16

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin-WomensRun.pdf)Regulamin[ ]237 Kb

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony