zdjęcie - Stanisław Orzeł

W Radzie Dzielnicy Wilanów jest drugą kadencję. Kandydował z okręgu wyborczego nr 2 z listy KW Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów. Otrzymał 401 głosów.
Mieszka na osiedlu Ostoja Wilanów i od 2012 jest członkiem dwuosobowego zarządu tej Wspólnoty z ramienia Rady Właścicieli. Swoje działania we Wspólnocie koncentruje wokół efektywnego zarządzania finansami osiedla oraz kontroli działań administratora i podwykonawców.
W 2007 wspólnie z przyszłymi sąsiadami założył Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów. Od 2007 działa na rzecz dostępu i jakości publicznej edukacji w Wilanowie. Uważa, że w gęstej przestrzeni miejskiej to prawo powinno być realizowane w najbliższym otoczeniu miejsca zamieszkania, najlepiej w pieszym dystansie do placówki rejonowej. Publiczna edukacja w najbliższym otoczeniu integruje mieszkańców, wzmacnia wspólnoty sąsiedzkie oraz stanowi dodatkową przestrzeń publiczną dla spotkań mieszkańców, lokalnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Żonaty, ojciec trójki dzieci.
Z wykształcenia jest informatykiem, związany od wielu lat z branżą telekomunikacyjną. Obecnie pracuje w T-Mobile.


Kontakt do radnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 Formularz kontaktowy

Komisje Rady

Kluby Radnych

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony