Wydział Oświaty

Szuflada 2017 - wyniki

Czytaj więcej: Szuflada 2017 - wynikiWilanowski Konkurs Młodych Talentów Szuflada w 2017 roku może pochwalić się już czwartą edycją. Organizatorem tego wydarzenia jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Warszawie, a pomysłodawczynią pani Justyna Dudziak, nauczyciel muzyki. Konkurs trzeci raz był współorganizowany przez Centrum Kultury Wilanów i właśnie na scenie CKW przy ulicy Kolegiackiej odbyły się przesłuchania oraz koncerty finałowe. Konkurs w przeszłości skupiał się na talentach muzycznych. Od roku 2016 poszerzył się o talenty recytatorskie, sportowe, plastyczne, a także wszelkie wymykające się sztywnym kategoriom. Z roku na rok przybywa młodych ludzi pełnych pasji, chcących zaprezentować się szerszej publiczności. Cieszymy się, że jesteśmy zaufanym towarzyszem rozwijającej się pasji, budowania pewności siebie, pokonywania nieśmiałości, rozkwitu wyjątkowych umiejętności oraz przeżywania sukcesu. „Szuflada” pozostanie konkursem wilanowskim, ale zapraszamy również dzieci i młodzież z sąsiednich dzielnic. Konkurs ma szczęście gościć w lożach jurorskich znanych artystów, wspaniałych nauczycieli gry na instrumentach, artystów-plastyków, którzy bardzo życzliwie patrzą na młodych pasjonatów. Konkurs odbywa się pod patronatem burmistrza Dzielnicy Wilanów Ludwika Rakowskiego. (tekst: szkoła) 

Czytaj więcej: Szuflada 2017 - wyniki

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Palmy Wielkanocne" 2017

Czytaj więcej: Dzielnicowy Konkurs Plastyczny

Informacja dotycząca rekrutacji do Przedszkola nr 424

Informacja dotycząca rekrutacji do Przedszkola nr 424 przy ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J (wcześniej ul. Zdrowa):

1. Wnioski o przyjęcie do Przedszkola nr 424 w Warszawie, ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J należy składać w Przedszkolu nr 416 w Warszawie, ul. Syta 123.
2. Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
do Przedszkola nr 424 w Warszawie, ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J umieszczone zostaną w widocznym miejscu w siedzibie Przedszkola nr 416 w Warszawie, ul. Syta 123.
3. Pisemne potwierdzenie woli zapisów dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 424
w Warszawie, ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J należy składać w Przedszkolu nr 416
w Warszawie, ul. Syta 123.
4. Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola nr 424 w Warszawie,
ul. Prymasa Augusta Hlonda 20J umieszczone zostaną w widocznym miejscu w siedzibie Przedszkola nr 416 w Warszawie, ul. Syta 123.
W Warszawie nabór do przedszkoli prowadzony jest za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.
Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Biura Edukacji (http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki)
29 marca br. o godz. 13:00 w systemie rekrutacyjnym zostanie opublikowana oferta warszawskich przedszkoli Rodzice dzieci urodzonych w latach 2014 – 2011 mogą korzystać z elektronicznego systemu rekrutacji poprzez stronę internetową:
warszawa-przedszkola.pzo.edu.pl

Od 29 marca br., godz. 13:00 do 10 kwietnia 2017 r., godz. 20:00 rodzice będą mogli wprowadzić dane dziecka do systemu i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola.
Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami i harmonogramem rekrutacji
do przedszkoli.
Do 11 kwietnia 2017 r. do godz. 16:00 należy złożyć podpisany wniosek o przyjęcie
oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych w przedszkolu 1. wyboru (przedszkole, które we wniosku znajduje się na pierwszej pozycji).

VI Dzielnicowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Szanowni Dyrektorzy,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa Szkołę do udziału w VI Dzielnicowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, który odbędzie się w Zespole Szkół nr 123 dn. 21 marca 2017 roku o godz. 10:00.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do dnia 13 marca 2017 roku poprzez wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczenie osobiste wypełnionej Karty Zgłoszenia Szkoły i Karty Zgłoszenia Uczestnika. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszają 

Koordynatorzy Dzielnicowego Dyrektor Zespołu Szkół nr 123
Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

wice-dyrektor Ewa Kubacka Katarzyna Potrzebowska
nauczyciel j.angielskiego Agnieszka Andrzejewska

 

23 i 24 marca 2017 r. Poradnia będzie nieczynna

Informujemy, że w związku ze szkoleniem pierwszej pomocy przedmedycznej, w którym wezmą udział wszyscy pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24, w dniach 23 i 24 marca 2017 r. Poradnia będzie nieczynna.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony