Wydział Oświaty

Zimowe wydarzenia w "Wesołych Kubusiach"

Czytaj więcej: Zimowe wydarzenia w Od września 2016 w Przedszkolu „Wesołe Kubusie” swoją działalność reaktywował Teatr Rodziców pod kierunkiem pani Ewy Dudaref. Premierowy występ- niespodziankę zaprezentował 16 grudnia. Było to przedstawienie jasełkowe. Historia narodzenia Jezusa przeplatana była kolędami do których śpiewania dzieci z radością się włączyły.

Czytaj więcej: Zimowe wydarzenia w "Wesołych Kubusiach"

Ważna informacja dotycząca rekrutacji 2017/2018

Informujemy, że na stronie internetowej Biura Edukacji
http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki/14143_rekrutacja-do-przedszkoli-oddzialow

została zamieszczona informacja dotycząca rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i kl. pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

Koncert kolęd

Czytaj więcej: Koncert kolęd

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do uczestnictwa w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „La vie est courte, l’art est long”, w tym roku pod hasłem „I Ty możesz być jak Delacroix albo Monet”, organizowanym przez XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Konkurs realizowany jest pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Zgodnie z Regulaminem zgłoszenia do 20 stycznia 2017 r. należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Więcej informacji na stronie http://www.kostka-potocki.edu.pl/aktualnosci/

Znamy laureatów konkursu plastycznego i literackiego poświęconego Januszowi Kusocińskiemu

Znamy laureatów konkursu plastycznego i literackiego poświęconego Januszowi Kusocińskiemu. 10 stycznia 2017 r. roku w Urzędzie Dzielnicy Wilanów odbyło się posiedzenie jury Konkursu plastycznego i literackiego poświęconego Januszowi Kusocińskiemu. Zasiedli w nim radni dzielnicy Wilanów, przedstawiciele wilanowskich szkół i Centrum Kultury Wilanów. Do konkursu zgłoszono: 31 prac plastycznych uczniów z wilanowskich szkół podstawowych oraz 9 prac literackich uczniów z wilanowskich gimnazjów. Temat konkursu plastycznego: „Życie i sukcesy mistrza olimpijskiego w lekkiej atletyce – Janusza Kusocińskiego”. Tematy w konkursie literackim (do wyboru): „Rola mistrza olimpijskiwgo Janusza Kusocińskiego w obronie Warszawy we wrześniu 1939 roku (rola 360 Pułku Piechoty i barykady przy Forcie Czerniakowskim)” lub „Czego możemy się nauczyć śledząc życie i osiągnięcia sportowe Janusza Kusocińskiego?”. Jury postanowiło przyznać następujące nagrody uczestnikom konkursu plastycznego w kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej: Znamy laureatów konkursu plastycznego i literackiego poświęconego Januszowi Kusocińskiemu

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony