Wydział Oświaty

Przedstawienie teatralne "Smerfy"

Czytaj więcej: Przedstawienie teatralne

Wydarzenia w Zespole Szkół nr 123

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego w finale konkursu "Nowa ilustracja dzieł Sienkiewicza"

Czytaj więcej: Wydarzenia w Zespole Szkół nr 12314 grudnia 2016 r. w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń odbyło się uroczyste zakończenie konkursu "Nowa ilustracja dzieł Sienkiewicza". Na konkurs wysłaliśmy pięć prac, z których trzy zostały nagrodzone i wyróżnione:

Paweł Ziółkowski, 6c SP - nagroda

Izabela Drachal, 6b SP - wyróżnienie

Karolina Trzewik, 5a SP - wyróżnienie

Czytaj więcej: Wydarzenia w Zespole Szkół nr 123

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

Czytaj więcej: Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego20 grudnia w Urzędzie Dzielnicy Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Nauczyciele z wilanowskich szkół i przedszkoli otrzymali akty z rąk burmistrza Dzielnicy Wilanów Ludwika Rakowskiego, który pogratulował osiągnięć i życzył kolejnych sukcesów zawodowych. Uroczystość była także okazją do złożenia sobie życzeń świąteczno-noworocznych. 

Czytaj więcej: Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

Mikołajkowa Olimpiada Sportowa

Czytaj więcej: Mikołajkowa Olimpiada SportowaDnia 8 grudnia w Zespole Szkół nr 123 odbyła się Mikołajkowa Olimpiada Sportowa dla klas 0-I SP. W trakcie olimpiady dzieci wzięły udział w wielu ciekawych konkurencjach sportowych, którym towarzyszyły emocje i głośny doping kolegów. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe przypinki, dyplomy i słodki upominek. Organizacja: Anna Juszczyk (nauczyciel wf) i wychowawcy.

Czytaj więcej: Mikołajkowa Olimpiada Sportowa

Mikołajki w SP 358

Czytaj więcej: Mikołajki w SP 358W Szkole Podstawowej nr 358 przy ul. Ledóchowskiej uczniów idących na zajęcia witał św. Mikołaj, który częstował ich cukierkami. Na szkolnych korytarzach przewijał się kolor czerwony - wszyscy uczniowie i nauczyciele byli ubrani na czerwono i mieli mikołajkowe atrybuty. Przerwy międzylekcyjne umilały świąteczne piosenki - dedykacje, płynące ze szkolnego radiowęzła.Uczniowie z klas I-III przygotowali dla swoich kolegów z oddziałów przedszkolnych muzyczne przedstawienie. 

Czytaj więcej: Mikołajki w SP 358

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony