Aktualności Wydziału Kultury

Akcja książkowa

Czytaj więcej: Akcja książkowaKto chciałby się podzielić?

Zachęcamy do udziału w akcji zbiórki książek dla najmłodszych pacjentów szpitali.

Garażówka

Czytaj więcej: GarażówkaZapraszamy do udziału w pierwszym Wilanowskim Kiermaszu Rzeczy Używanych!

Załączniki:
Pobierz plik (BRANICKIEGO - REGULAMIN KIERMASZU.pdf)BRANICKIEGO - REGULAMIN KIERMASZU.pdf[ ]78 Kb

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY EKOmaraton

Czytaj więcej: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY EKOmaratonZnamy wyniki MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNYGO EKOmaraton!

Zadaniem uczniów z wilanowskich szkół było stworzenie najbardziej oryginalnego EKO - PUCHARU dla najlepszego maratończyka w Wilanowie. Jury w składzie: Robert Woźniak - dyrektor Centrum Kultury Wilanów, Magdalena Milewska z Wydziału Kultury i Ewa Borkowska - przedstawicielka Sponsora Głównego ORLEN Warsaw Marathon zdecydowało, że nagrodę otrzymają uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 im. W.Rutkiewicz przy ul. Gubinowskiej 28/30 wraz z nauczycielką - opiekunem artystycznym - Panią Jolantą Sokołowską.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 13 kwietnia w Strefie Kibica Orlen Warsaw Marathon na Plaży Wilanów. Nagroda w postaci materiałów plastycznych o wartości 1 tys. zł, ufundowanych przez firmę ORLEN trafi do szkoły w najbliższym czasie.


Zwycięzcom GRATULUJEMY!

 

 

KONCERT Z CYKLU MISTRZ I UCZEŃ

Czytaj więcej: KONCERT Z CYKLU MISTRZ I UCZEŃ

Warsaw Days „(Za)mieszkam w Warszawie”

Czytaj więcej: Warsaw Days „(Za)mieszkam w Warszawie”Poznaj nową Warszawę - jak zmienia i zmieni się stolica.
W dniach 21-23 marca na stadionie Legii-Pepsi Arena odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Warsaw Days „(Za)mieszkam w Warszawie”. W programie m.in.: spotkanie mieszkańców z władzami miasta, osobami związanymi z branżą mieszkaniową i ekspertami zainteresowanymi rozwojem miasta, otwarte panele dyskusyjne o planach na zagospodarowanie nadbrzeża Wisły, komunikacji rowerowej, o transporcie miejskim i planach przebudowy Centrum. Ważnym punktem programu jest WYSTAWA DZIELNIC - przedstawiciele samorządów pokażą atuty i unikalny charakter każdej dzielnicy. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wilanowa!

Czytaj więcej: Warsaw Days „(Za)mieszkam w Warszawie”

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony