Aktualności Wydziału Kultury

Komiks i Karykatura - warsztaty

Czytaj więcej: Komiks i Karykatura - warsztatyKomiks i Karykatura - zapraszamy do udziału w warsztatach, organizowanych przez Centrum Kultury Wilanów.
Data: 29 marca (sobota) 2014 r. w godzinach:
- 10:00- 13:00 Warsztaty Komiksu dla dzieci i młodzieży
- 13:30 - 16:30 Warsztaty Karykatury dla młodzieży i dorosłych.
Miejsce: Filia Centrum Kultury Wilanów, ul. Przyczółkowa 27 A.
Zapisy do 27 marca pod numerem telefonu: 22-648-22-24.
Koszt warsztatów: 40 zł/ osoba.
Minimalna ilość osób w grupie: 10.
Warsztaty poprowadzi Szymon Teluk.

Taniec współczesny i ruch - projekt CKW

Czytaj więcej: Taniec współczesny i ruch - projekt CKWZapraszamy do udziału w projekcie multidyscyplinarnym, w głównej mierze opartym o dziedzinę tańca współczesnego oraz ruchu.
Projekt kierowany jest do artystów różnych dziedzin, w szczególności do: tancerzy, aktorów, perfomerów, wokalistów, muzyków,
którym nie jest obce doświadczenie energii płynącej poprzez ciało.

 

Czytaj więcej: Taniec współczesny i ruch - projekt CKW

Carmina Patria

Od poniedziałku, 6 maja zapraszamy do Biblioteki na ul. Radosnej, w której wnętrzach prezentujemy wystawę: „Carmina Patria” Polskie Hymny Narodowe od "Bogurodzicy" do hymnu "Solidarności". Ekspozycja przedstawia historię polskich pieśni hymnicznych przygotowaną przez Muzeum Wojska Polskiego wg scenariusza Andrzeja Krzysztofa Kunerta.

Czytaj więcej: Carmina Patria

Kolejny Turniej Tańców Polskich

Czytaj więcej: Kolejny Turniej Tańców PolskichKolejna edycja Królewskiego Turnieju Tańców Polskich odbędzie się w Wilanowie w dniach 11 – 12 maja 2013 r. Turniej Tańców Polskich w Wilanowie, organizowany pod patronatem Stowarzyszenia – Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF, ma swój niepowtarzalny klimat związany z historią i urokiem tego miejsca.

Czytaj więcej: Kolejny Turniej Tańców Polskich

'Warszawskie legendy' w przedszkolu na Sytej

Czytaj więcej: 'Warszawskie legendy' w przedszkolu na SytejW niedzielę, 14 kwietnia Urząd Dzielnicy Wilanów oraz Centrum Kultury Wilanów zapraszają dzieci wraz z rodzicami do przedszkola przy ul. Sytej 123 na poranek teatralny pt. „Warszawskie legendy”. Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 11.45. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: 'Warszawskie legendy' w przedszkolu na Sytej

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony