Bezpieczeństwo

Coraz bardziej uciążliwy problem – parkowanie na chodnikach

Czytaj więcej: Coraz bardziej uciążliwy problem – parkowanie na chodnikachNa terenie Dzielnicy Wilanów trwa akcja mająca na celu wyczulenie kierowców na sposób parkowania pojazdów.
Podczas parkowania zwróćmy uwagę, czy chodnikiem przejedzie osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim lub osoba prowadząca wózek dziecięcy.

Czad wciąż groźny !

W związku z sezonem jesienno-zimowym i rozpoczęciem okresu grzewczego wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski przypomina o prawidłowym przestrzeganiu przepisów przeciwpożarowych i budowlanych, co pozwoli uniknąć zatrucia tlenkiem węgla.
Pamiętajmy o czyszczeniu przewodów wentylacyjnych, regularnych przeglądach urządzeń grzewczych i montażu czujników tlenku węgla. Więcej informacji: TUTAJ

Oznakuj swój rower

Trwa akcja znakowania rowerów. Wszyscy właściciele dwóch kółek mogą zgłaszać się do jednostek podległych mokotowskiej komendzie. Zapraszamy do skorzystania z tego sposobu zabezpieczenia swojego sprzętu przed kradzieżą: 'Nie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower'.

Czytaj więcej: Oznakuj swój rower

Kradzież telefonu komórkowego

Jak uniknąć kradzieży telefonu komórkowego? Oto kilka wskazówek opracowanych na podstawie informacji z portalu www.policja.waw.pl

Czytaj więcej: Kradzież telefonu komórkowego

Policja ostrzega przed oszustami

Policja ostrzega przed oszustami i apeluje o wyjątkową ostrożność. Nie dajmy się oszukać!

Czytaj więcej: Policja ostrzega przed oszustami

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony