Kalendarz wydarzeń

Miesiąc Do miesiąca

„Bajki z malowanej skrzyni” – przedstawienie teatralne i warsztaty plastyczne

Niedziela 21 maj 2017, 12:00
Odsłon : 94

bajki z malowanej skrzyni 25Centrum Kultury Wilanow (Filia w Powsinie, ul. Przyczołkowa 27A) zaprasza dzieci i rodzicow na przedstawienie pełne humoru i melodyjnych piosenek.

Na kolorowym kaszubskim podworku spotykamy niesfornego kurczaka Szałaputka, jego mamę Kwokę, przyjaciołkę Myszkę i podstępnego Lisa. Ciekawski Szałaputek chce poznać świat poza swoim podworkiem, mama ostrzega go przed niesympatycznym Lisem, postrachem wszystkich kurnikow. Wykorzystując nieobecność Kwoki, Lis podstępnie porywa Szałaputka i zamyka go w komorce. Mądra i przyjacielska Myszka ratuje kurczaka z opresji, a Lis zostaje uwięziony. Musi ponieść zasłużoną karę. Bajka zawiera wyraźnie określone charaktery głownych bohaterow, wartką akcję, jasną fabułę i czytelny morał, mowiący o przyjaźni i sile tkwiącej we wspolnym działaniu.

Bilety w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia od 15 maja w recepcji Centrum Kultury Wilanow na ul. Przyczołkowej 27 A i Kolegiackiej 3.

Po przedstawieniu zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy - od 15 maja pod nr. tel.: 22 648 22 24 lub 22 651 98 20. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wróć

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony