zdjęcie - Stanisław OrzełW Radzie Dzielnicy Wilanów jest drugą kadencję. Kandydował z okręgu wyborczego nr 2 z listy KW Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów. Otrzymał 401 głosów.
Mieszka na osiedlu Ostoja Wilanów i od 2012 jest członkiem dwuosobowego zarządu tej Wspólnoty z ramienia Rady Właścicieli. Swoje działania we Wspólnocie koncentruje wokół efektywnego zarządzania finansami osiedla oraz kontroli działań administratora i podwykonawców.

W 2007 wspólnie z przyszłymi sąsiadami założył Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów.
Od 2007 działa na rzecz dostępu i jakości publicznej edukacji w Wilanowie. Uważa, że w gęstej przestrzeni miejskiej to prawo powinno być realizowane w najbliższym otoczeniu miejsca zamieszkania, najlepiej w pieszym dystansie do placówki rejonowej. Publiczna edukacja w najbliższym otoczeniu integruje mieszkańców, wzmacnia wspólnoty sąsiedzkie oraz stanowi dodatkową przestrzeń publiczną dla spotkań mieszkańców, lokalnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Żonaty, ojciec dwóch bliźniaczek urodzonych w 2008.

Z wykształcenia jest informatykiem, pracował przez wiele lat w branży telekomunikacyjnej. Obecnie specjalizuje się w technologiach internetowych, rozwiązaniach online i eCommerce. Współpracuje z warszawską agencją interaktywną The Digitals.

Kontakt do radnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 Formularz kontaktowy

Komisje Rady

Kluby Radnych