zdjęcie radnego, Pana Przemysława KrólickiegoRadnym Dzielnicy Wilanów jest po raz pierwszy. Kandydował z okręgu wyborczego nr 2 z listy KW Platforma Obywatelska.  Wiek: 34 lata. Stan cywilny: żonaty, dwoje dzieci. Wykształcenie: wyższe. W Warszawie ukończył uniwersyteckie studia wyższe na kierunku Prawo oraz odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, ukończył również studia podyplomowe w SGH z zakresu prawa podatkowego. Wykonuje zawód radcy prawnego w ramach własnej Kancelarii Radcy Prawnego oraz w rządowej agencji działającej w interesie Skarbu Państwa.   Zanim złożył egzamin radcowski pracował m.in. jako audytor wewnętrzny w spółkach Grupy PZU zajmując się realizacją audytów ryzyk finansowych  w obszarze rynków kapitałowych, funduszy inwestycyjnych i transakcji M&A wewnątrz Grupy PZU. Praktyka zawodowa skoncentrowana jest na prawie cywilnym, w tym prawie rzeczowym i szeroko pojętym prawie nieruchomości.

Za swój cel w Radzie Dzielnicy Wilanów i niezbędny element dalszego rozwoju Miasteczka Wilanów uważa podjęcie efektywnych działań na rzecz rozwiązania sporów w Miasteczku Wilanów odnośnie obszarów przeznaczonych pod drogi, budynki infrastruktury publicznej i Centrum Handlowego Wilanów. W ramach pracy Radnego chciałby organizować cyklicznie bezpłatną pomoc prawną dla mieszkańców Wilanowa.

Zainteresowania: sadownictwo, podróże i koszykówka, były zawodnik Legii Warszawa.

Kontakt do radnego: tel. +48 604 823 662 e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy 

Komisje Rady

Kluby Radnych