zdjęcie - Anna ŚwiderskaW Radzie Dzielnicy Wilanów jest drugą kadencję. Kandydowała w okręgu wyborczym nr 4 z listy KW Platforma Obywatelska RP. Otrzymała 261 głosów. W ostatniej kadencji Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego, Wiceprzewodnicząca Komisji Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego oraz Komisji Budżetu i Inwestycji w Radzie Dzielnicy Wilanów.
Wiek: 33 lata. Stan cywilny: mężatka, dwoje dzieci (Piotr  i Magdalena).
Wykształcenie: wyższe - Wydział Prawa Uniwersytet w Białymstoku (specjalizacja: prawo finansowe), studia podyplomowe - "Kontrola i Audyt w Administracji Publicznej" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; certyfikat Ernst & Young Academy of Business z "Audytu wewnętrznego".
Pracowała w Miejskich Zakładach Autobusowych w Warszawie, jako kierownik kontroli wewnętrznej oraz w Ministerstwie Edukacji Narodowej, gdzie zajmowała się programami rządowymi dotyczącymi wspierania dzieci i młodzieży w szkołach. Obecnie pracuje jako audytor w spółce ubezpieczeniowej.

Interesuje się kinem i teatrem, uwielbia podróże oraz zwierzęta (domownikami są pies Bella, chomik Bibuś i żółw Stefan).

Kontakt do radnej: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Komisje Rady

Kluby Radnych