We wtorek, 19 lipca 2011 roku, z inicjatywy Burmistrza Dzielnicy Wilanów odbyło się spotkanie dotyczące utrzymania Potoku Służewieckiego i Rowu Wolica.

Dzisiaj o godz. 11.00 Komisja powołana przez Urząd Dzielnicy Wilanów dokonała odbioru robót wykonanych przy budowie boiska Orlik 2012 zlokalizowanego przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej w Wilanowie Zachodnim.


Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów zaprasza na spotkanie informacyjne na temat koncepcji zagospodarowania przedpola Pałacu na terenie Wilanowa Zachodniego.

Zakończyły się prace na budowie odcinka Osi Królewskiej w stronę al. Rzeczypospolitej.

Dzielnica Wilanów bierze udział w otwartym internetowym głosowaniu na lokalizację placu zabaw, który wybuduje NIVEA.

W sobotę, 4 czerwca mieszkańcy Wilanowa Zachodniego przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Wilanów posadzą 47 lip.


20 maja br. Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ogłosił przetarg na budowę ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci przy ul. Radosnej.W środę, 25 maja o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy przy ul. St. Kostki Potockiego 11 odbyła się XI sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. O godz. 16.00 obradowała  Komisja Budżetu i Inwestycji Rady Dzielnicy.


W środę, 9 marca w Urzędzie przy ul. St. Kostki Potockiego 11 odbyła się VII sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Prezydent Warszawy - Pani Hanna Gronkiewicz - Waltz spotkała się z osobami pełniącymi funkcje rzeczników prasowych warszawskich dzielnic. Spotkanie odbyło się w Muzeum Pałac w Wilanowie.

11 listopada br. o godz. 12.00 w Warszawie wystartował XXI Bieg Niepodległości. 10 - kilometrową trasę pokonało w deszczowej pogodzie pięć i pół tysiąca osób.

11 listopada o godzinie 18.30 w kościele św. Anny w Wilanowie odbył się koncert ZNASZ LI TEN KRAJ.


W październiku w Szkole Podstawowej nr 169 im. Orła Białego zainaugurowano program edukacyjny 'Bezpieczne życie', który w roku szkolnym 2009/2010 realizowany będzie w szkołach podstawowych usytuowanych na terenie Dzielnicy Wilanów.

Przebudowa ulicy St. Kostki Potockiego

2009.11.16
W październiku Dzielnica rozpoczęła przebudowę ulicy Stanisława Kostki Potockiego i budowę toalety publicznej w Wilanowie.