Obwieszczenie Wojewody Mazowieckiego w sprawie ul. Nowokabackiej.

Załączniki:
Download this file (skan-decyzja.pdf)skan-decyzja.pdf[ ]517 kB

Czytaj więcej: Przebudowa skrzyżowania na...Rozpoczęły się prace przygotowawcze do przebudowy skrzyżowania  ulicy Z. Vogla z ul.  Sytą wraz z budową fragmentu ulicy Zaściankowej. Inwestycję prowadzi Zarząd Dróg Miejskich m.st. Warszawy, wykonawcą jest firma Strabag sp. z o.o. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na połowę sierpnia br.  Koszt inwestycji to 1 595 930, 23 zł. Projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych zamieścimy wkrótce.

Prosimy o zapoznanie się z zawiadomieniem Wojewody Mazowieckiego o wydaniu decyzji nr 152/II/2015 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej: "rozbudowa i przebudowa ulicy Przyczółkowej, drogi wojewódzkiej nr 724 w Warszawie".

 

Załączniki:
Download this file (zawiadomienie.pdf)zawiadomienie.pdf[ ]487 kB

Czytaj więcej: Przebudowa oświetleniaDzielnica Wilanów m.st. Warszawy rozpoczęła postępowanie przetargowe na przebudowę oświetlenia na ulicy Radosnej i ulicy Pastewnej. Wzdłuż obu ulic wymienione będą wszystkie słupy oświetleniowe. Podczas ubiegłorocznego remontu Radosnej i Pastwenej wymienione zostały kable eelektroenergetyczne. Szcegóły ogłoszenia o przetargu.

Prosimy o zapoznanie się z zawiadomieniem Wojewody Mazowieckiego o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia zezwolenia na realizację inwestycji drogowej "rozbudowa i przebudowa ulicy Przyczółkowej, drogi wojewódzkiej nr 724 w Warszawie".

 

Załączniki:
Download this file (ZAWIADOMIENIE.pdf)ZAWIADOMIENIE.pdf[ ]415 kB

Czytaj więcej: Remont szkolnego boiska26 kwietnia ogłoszony został przetarg na przebudowę boiska do piłki ręcznej i nożnej wraz z budową oświetlenia oraz remontem ogrodzenia i nawierzchni z kostki przy Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28/30. Remont powinien zakonczyć się 31 sierpnia br. Ogłoszenie o przetargu.

Prosimy o zapoznanie się z zawiadomieniem Wojewody Mazowieckiego o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji pod nazwą: „Budowa drogi ekspresowej S2 od węzła Puławska do węzła Lubelska, Etap I – Budowa zbiornika retencyjnego podziemnego ZB-3 zlokalizowanego na odcinku A (km 0+433,71 – km 5+050,00)”.

ZAWIADOMIENIE

Czytaj więcej: Koncepcja ul. Oś KrólewskaDzielnica Wilanów we współpracy ze Spółdzielnią Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów” (deweloper budynku przy skrzyżowaniu ul. Oś Królewska z al. Rzeczypospolitej) prowadzi konsultacje dotyczące projektu dokończenia ul. Oś Królewska na odcinku pomiędzy ul. Sarmacką a al. Rzeczypospolitej wraz z wykonaniem ok. siedemdziesięciu miejsc postojowych oraz nasadzeń drzew i krzewów.
Ewentualne uwagi prosimy przesyłać na e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Realizacja inwestycji przewidziana jest na lata 2013 - 2014.

Czytaj więcej: Przebudowy ulic w WilanowieUrząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ogłosił przetarg na aktualizację projektu drogowego przebudowy ulicy Z. Vogla na odcinku od ul. Przyczółkowej do ul. Sytej z wyłączeniem ronda na skrzyżowaniu obu ulic.

Czytaj więcej: Rondo Klimczaka - SarmackaUchwałą Rady Miasta zostały przyznane środki na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic F. Klimczaka i Sarmackiej. Prace budowlane rozpoczną się wiosną przyszłego roku. Natomiast jeszcze w tym roku planujemy wykonanie nowego chodnika pomiędzy ul. Sarmacką a  al. Rzeczypospolitej.

Czytaj więcej: Przedszkole publiczne na...17 lipca 2012 r. Urząd Dzielnicy Wilanów ogłosił przetarg ograniczony na budowę 10-oddziałowego przedszkola przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie wraz z infrastrukturą i placami zabaw.

Czytaj więcej: Trwa budowa przedszkola w...Trwa budowa przedszkola przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej w Miasteczku Wilanów. Jak zapewnia kierownik budowy, wszystko idzie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
Trwają prace murarskie wewnątrz budynku. Zakończono budowę kanalizacji wewnętrznej. Kolejnym etapem będzie przykrycie budynku dachem.

Na terenie Wilanowa Zachodniego zakończyła się budowa progów zwalniających, które mają poprawić bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w tej części dzielnicy.