Szanowni Pacjenci,

W ramach akcji w CMP Wilanów będzie można skorzystać z następujących konsultacji i badań:

• konsultacji okulistycznej
• konsultacji dermatologicznej
• konsultacji pediatrycznej
• konsultacji alergologicznej
• konsultacji pulmonologicznej
• konsultacji ginekologicznej
• konsultacji dietetycznej
• analizy składu masy ciała
• badań diagnostycznych (m.in. jamy brzusznej, ślinianek, sutków, szyi i tarczycy)
• porad kosmetycznych

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.

Zapraszamy na bezpłatne badanie spirometryczne, które odbędzie się w dniu 19 czerwca w godzinach 13.00-16.00 w Przychodni Specjalistycznej “Esculap”. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 22 407 60 77 lub 502 660 777 i na www.przychodniaesculap.pl

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SPIROMETRII?

    - na badanie należy zgłosić się 10-15 minut wcześniej, gdyż wykonuje się je po krótkim odpoczynku.
    - na 24h przed badaniem nie należy palić papierosów oraz pić alkoholu (minimum 4h).
    - nie spożywać obfitych posiłków na 2h przed badaniem.
    - unikać: napoi gazowanych, mocnej herbaty, kawy oraz innych płynów zawierających kofeinę(min. 2h przed badaniem).
    - na badanie należy założyć luźne ubranie, nie krępujących ruchów klatki piersiowej  (unikać pasków, gorsetów, krawatów).
    - lekarz decyduje o odstawieniu leków wziewnych i innych wpływających na wynik badania.
    - badanie jest wykonywane zwykle 3-krotnie raz za razem, jako wyznacznik poprawnego wykonania badania.W dniach 5-9 marca 2018 r. Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie organizuje "Dzień kobiet z cytologią” . Akcja została zainicjowana przez Ministerstwo Zdrowia. Zapraszamy wszystkie Panie (dorosłe, bez ubezpieczenia również) do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnego badania cytologicznego w tych dniach w godzinach 14.00-18.00.

Czytaj więcej:

 

Czytaj więcej: Dzień bezpłatnych...W dniu 25 kwietnia 2015 roku Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie zaprasza na "Akcję Konsultacja!", czyli bezpłatne konsultacje lekarskiej. Zapisy na wizyty u specjalistów już trwają. W tym dniu w przychodni będą przyjmować specjaliści:
•    Pediatra neonatolog – dr n med. Beata Pacanowska
•    Endokrynolog dziecięcy – dr Agnieszka Rudzka-Kocjan
•    Nefrolog dziecięcy - dr n med. Beata Pacanowska
•    Fizjoterapeuta dziecięcy – Katarzyna Rodzeń
•    Dermatolog – dr Lidia Kozub
Program Akcja Konsultacja! kierowany jest do wszystkich rodziców z Warszawy i okolic. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby skorzystać z wizyty należy zapisać się telefonicznie pod nr tel.: 22 355 24 24 lub osobiście w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL, przy al. Rzeczpospolitej 1 w Warszawie.

Od 1 lutego 2015 r. Przychodnia Rodzinna MEDINTEL świadczy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ.

Przychodnia zdrowia przy ul. Kolegiackiej 3 wysoko oceniona przez pacjentów w badaniu "Satysfakcji pacjentów" przeprowadzonym przez NFZ. Zapraszamy do zapoznania się z pismem w załączniku.

Załączniki:
Download this file (kolegiacka.pdf)kolegiacka.pdf[ ]316 kB

Czytaj więcej: Bezpłatne warsztaty dla...W sobotę, 18 kwietnia o godz. 10.00 w Wilanowie odbędą się kolejne, bezpłatne warsztaty dla rodziców, które poprowadzi psycholog i seksuolog kliniczny mgr Anna Jabłońska. Tematem spotkania będzie rozmowa z dzieckiem o seksualności. To już trzecie zajęcia dla rodziców z całego cyklu warsztatów, organizowanych przez Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL. Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, znajdują się w załączniku.


w sobotę, 18 kwietnia o godz. 10.00 na warszawskim Wilanowie odbędą się kolejne, bezpłatne warsztaty dla rodziców, które poprowadzi psycholog i seksuolog kliniczny mgr Anna Jabłońska.

 

Tematem spotkania będzie rozmowa z dzieckiem o seksualności. To już trzecie zajęcia dla rodziców z całego cyklu warsztatów, organizowanych przez Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, znajdują się w załączonych materiałach prasowych.

Czytaj więcej: Dzień Drzwi otwartych w...Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie serdecznie zaprasza w sobotę 6 lutego 2016r. na akcję profilaktyczną z okazji obchodów 16 Światowego Dnia Walki z Rakiem w Centrum Onkologii-Instytucie, w CENTRUM PROFILAKTYKI NOWOTWORÓW, ul. Roentgena 5.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Ośrodka Psyche...Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Psyche Plus zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 25 kwietnia
(sobota) w godzinach 10:00-17:00, w siedzibie Ośrodka na ulicy Cieszyńskiej 2A. Temat Dnia Otwartego brzmi: „Depresja, lęk, bezsenność... Co trapi mieszkańca wielkiego miasta?”. W ramach Dnia Otwartego będzie możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wykładach i dyskusjach poświęconych powszechnym trudnościom natury psychicznej, jakimi są objawy depresji, lęku oraz kłopoty ze snem. Ponadto oferujemy bezpłatne, indywidualne konsultacje u lekarzy psychiatrów oraz psychoterapeutów. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym programem Dnia Otwartego, który dostępny jest na stronie internetowej: www.psycheplus.pl Prosimy o telefoniczne umawianie konsultacji oraz zgłaszanie chęci udziału w wykładach: (22) 699 02 02. Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas tegorocznej edycji akcji profilaktycznej odbędą się spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą z następujących dziedzin:
- "Bezpieczna aktywność fizyczna dla seniorów" - 12 listopada,
- "Naturalne metody pielęgnacji" - 23 listopada.
Spotkania odbędą się w sali kameralnej Centrum Kultury Wilanów.
ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Zapraszamy na Warszawskie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Warszawskie...

W sobotę 21 marca, o godz. 10.00 w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie, odbędą się kolejne, bezpłatne warsztaty dla rodziców. Spotkanie tym razem będzie poświęcone zagadnieniom związanym ze szczepieniem najmłodszych. Zapisy już się rozpoczęły!

19 października została otwarta nowa Przychodnia Lekarska dla Dzieci przy ul. F. Klimczaka 4, w budynku B Urzędu Dzielnicy Wilanów.
Jest to już 15 placówka SZPZLO Warszawa – Mokotów, w tym 4 na terenie dzielnicy Wilanów.

Do dyspozycji pacjentów oddane zostały:

  • Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci – wydzielone odrębne gabinety dla dzieci zdrowych i chorych.
  • Punkt pobrań.  
  • Gabinet szczepień.
  • Pracownie USG oraz EKG.

Świadczenia w przychodni udzielane są bezpłatnie w ramach umowy z NFZ.

Przychodnia Lekarska czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Na stronie internetowej Zespołu znaleźć można na bieżąco aktualizowany harmonogram pracy lekarzy: www.zozmokotow.pl.
Telefon kontaktowy: 733-767-657. ZAPRASZAMY!

W sobotę, 28 lutego 2015 r., o godz. 10.00 w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie, rozpocznie się cykl bezpłatnych warsztatów dla rodziców. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom z zakresu etapów wczesnego rozwoju dziecka. Zapisy już ruszyły.
Liczba miejsc dla osób zainteresowanych udziałem w warsztatach jest ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie, pod nr tel.: 22 355 24 24 lub osobiście w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL, przy al. Rzeczpospolitej 1 w Warszawie.

Czytaj więcej: Warsztaty W sobotę, 20 czerwca o godz. 10.00 odbędą się kolejne, bezpłatne warsztaty dla rodziców, które poprowadzi psycholog i seksuolog kliniczny mgr Anna Jabłońska. Tematem spotkania będzie dotyczył tego, jak rozmawiać z nastolatkiem o seksualności. To kolejne zajęcia dla rodziców z całego cyklu warsztatów, organizowanych przez Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL.
Szczegółowe informacje dostępne na FB:

https://www.facebook.com/405824872896524/photos/a.440661462746198.1073741842.405824872896524/701355063343502/?type=1&theater

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem 4 lutego 2015 r. zapraszamy dziś na Karnawał Zdrowia – akcję promującą zdrowy tryb życia w rytmie energetycznej Zumby, połączoną z bezpłatnymi badaniami profilaktycznymi. Od godz. 17.00 zapraszamy do wspólnej zabawy w Pasażu Wiecha za Domami Towarowymi Centrum. Akcja stworzona z myślą o tym, co w życiu najważniejsze – zdrowiu! Zatańcz z nami i pokaż jak duży masz apetyt na życie - ruch to zdrowie! Taniec poprowadzi instruktor Egurrola Dance Studio - Piotr Litwiniuk. Rozgrzewka 17:00 – 17:30 - Pasaż Wiecha za Domami Centrum.