Do zawodów zgłoszonych było 319 uczniów z klas 0 – 3 oraz 164 uczniów z klas 4 – 6, ze szkół podstawowych nr: 261, 169, 104, 300, IES.
Zawodnicy i zawodniczki z klas 0-4 indywidualnie startowali na dystansie 25 metrów stylem dowolnym, klasy V-VI na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Rywalizacja wśród zawodników wszystkich kategorii wiekowych była bardzo zacięta i dostarczała wiele emocji kibicującym kolegom i koleżankom. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca: I, II,III w kategorii chłopców i dziewcząt otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe za najlepszy wynik w  swojej kategorii. Pozostali zawodnicy również otrzymali plyw8pamiątkowe medale za udział w zawodach . Po zakończonych startach na uczestników również czekał słodki upominek.
W wolnych chwilach po przyjściu do obiektu sportowego można było wziąć udział w animacjach sportowo – kulturalnych zorganizowanych przez Centrum Kultury Wilanów, które odbywały się na hali sportowej przed startami uczestników w kategorii wiekowej 0 – 3.

 

 

 

 

 

WYNIKI:

W kategorii dziewcząt klas 0
I miejsce MAJA KOŁODZIEJCZYK             0:40:58
II miejsce MAJA BONICKA                       0:56:03
III miejsce  KAROLINA BORCUCH            0:57:98
W kategorii chłopców klas 0
I miejsce  MILAN BODIS                          0:43:53
II miejsce J AN HEJNA                             0:43:60
III miejsce  BARTEK KOBIAŁKA                0:47:26
W kategorii dziewczynek klas 1   
I miejsce NATALIA NOWAK                      0:26:35
II miejsce MAJA BREJNAK                        0:30:55
III miejsce MARIANNA MAKOWSKA           0:31:51
W kategorii chłopców klas 1  
I miejsce MAKSYMILIAN RAKOWSKI            0:26:53
II miejsce ALEKSANDER ZDROJOWY            0:27:28
III miejsce MICHAŁ GURYN                         0:30:03
W kategorii dziewczynek klas 2
I miejsce KORNELIA KAMIŃSKA                   0:20:66
II miejsce  PAULINA GAŁĄZKA                    0:23:36
III miejsce ZUZANNA SOŚNIERZ                 0:23:44    
W kategorii chłopców klas 2
I miejsce PATRYK CHUPKA                          0:17:43    
II miejsce JAN LUCOW                                0:21:68
III miejsce GRZEGORZ KUCHARSKI            0:22:78    
W kategorii dziewczynek klas 3
I miejsce JULIA RATAJCZAK                        0:18:40
II miejsce JULIA POPŁAWSKA                      0:18:60
III miejsce KINGA KOWALSKA                     0:18:72
W kategorii chłopców klas 3
I miejsce IGNACY  ŻYRO                            0:19:16
II miejsce BARTŁOMIEJ STELMACH              0:19:22
III miejsce IGOR SKIERSKI                        0:19:47
W kategorii dziewczynek klas 4
I miejsce MATYLDA MECH                           0:16:72
II miejsce POLA CIEŚLUKOWSKA                 0:17:42
III miejsce JOASIA GRANICKA                    0:17:43
W kategorii chłopców klas 4
I miejsce ANTONI SIWEK                           0:16:91    
II miejsce IGOR KUROWSKI                      0:17:19    
III miejsce MIKOŁAJ LANGE                       0:18:50    
W kategorii dziewczynek klas 5
I miejsce ZUZANNA SĄCZEK                     0:36:06
II miejsce KAROLINA WOJNACKA               0:36:54
III miejsce KAROLINA  HRYCAJ                  0:37:03
W kategorii chłopców klas 5
I miejsce ANTONI FRANASZCZAK             0:33:56
II miejsce DAWID PUŚCIAN                     0:37:06
II miejsce MICHAŁ MUSZYŃSKI                 0:37:28
W kategorii dziewczynek klas 6
I miejsce JULIA BIESIEKIERSKA              0:32:88    
II miejsce HANIA GÓRSKA                      0:34:35    
III miejsce ALICJA MATEREK                   0:35:50
W kategorii chłopców klas 6
I miejsce IGNACY CIACH                        0:30:56
II miejsce PAWEŁ WIŚNIEWSKI                0:31:35
III miejsce PIOTR GRANICKI                   0:31:81


GRATULUJEMY!