siatkowka201418 zespołów i 190 zawodników wzięło udział w IV Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Siatkowej w Kategorii Open o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Zawody zostały rozegrane 26  kwietnia  2014 roku w Obiektach Sportowych przy Zespole Szkół nr 79 na ul. Wiertniczej 26. Mecz finałowy został rozegrany o godz. 5.00 nad ranem i mimo zmęczenia zawodników walka o miejsca na podium była bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężyła drużyna PUŁTUSK zajmując pierwsze miejsce, na drugim miejscu rywalizację zakończyła drużyna LOTNISKO CHOPINA, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna MAKÓW MAZOWIECKI. Gratulujemy!

18.    Maków Mazowiecki
W meczu finałowym o miejsce I rywalizowały pomiędzy sobą drużyny Lotnisko Chopina – Pułtusk , o miejsce III drużyny Banana Volley – Maków Mazowiecki.
Najlepszą po bardzo zaciętych dwóch setach  okazała się drużyna PUŁTUSK zajmując pierwsze miejsce, na drugim miejscu rywalizację zakończyła drużyna LOTNISKO CHOPINA, a na trzecim miejscu rywalizację zakończyła drużyna MAKÓW MAZOWIECKI.
W  IV Nocnym Amatorskim  Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy brało udział około 190 zawodników.
Poziom  drużyn startujących w turnieju był bardzo wysoki, co potwierdzała rywalizacja w tie breku oraz fakt, iż mecz finałowy rozgrywany był o godzinie 5 rano, a cały turniej wraz z dekoracją zawodników zakończył się o godzinie 5:48.
Uczestnicy zgodnie pytali, czy przewidziana jest kolejna edycja turnieju, ponieważ impreza bardzo się podobała.